Członkowie Koła


Opiekun naukowy

dr hab. Jacek Jemielity, prof. UW

E-mail:
Czym się zajmuje:

jacekj@biogeo.uw.edu.pl
Pracownik naukowy w
Centrum Nowych Technologii UW

Zarząd

Adam Mamot

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Prezes
a.mamot@student.uw.edu.pl
Student Chemii II st.

Mateusz Kozarski

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Wiceprezes
mkozarski@student.uw.edu.pl
Student Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie II st.

Olga Perzanowska

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Skarbnik
olga.perzanowska@student.uw.edu.pl
Studentka Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie II st.

Małgorzata Domańska

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Sekretarz
mm.domanska5@student.uw.edu.pl
Studentka Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie I st.

Członkowie Koła

Marek Baranowski

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
mbaranowski@biogeo.uw.edu.pl
Doktorant na Wydziale Fizyki

Andrzej Badek

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
ansgarbad@gmail.com
Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Agnieszka Brzezińska

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
yuki.ines@gmail.com
Studentka Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie I st.

Piotr Flak

 

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
piotr.flak@student.uw.edu.pl
Student Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie I st.

Sebastian Gołojuch

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
s.golojuch@interia.pl
Student Chemii I st.

Paulina Jońca

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
pj347695@okwf.fuw.edu.pl
Studentka Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie II st.

 Renata Kasprzyk

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
renata.kasprzyk0@gmail.com
Doktorantka na MISDoMP

Michał Kopciał

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
kopcialek90@gmail.com
Doktorant na MISDoMP

 Paweł Kowalski

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
pk347084@okwf.fuw.edu.pl
Student Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie I st.

Kinga Kozłowska

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
kk347698@okwf.fuw.edu.pl
Studentka Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie II st.

Andrzej Kraszewski

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
andrzej.kraszewski@student.uw.edu.pl
Student MISMaP II st.

Janek Malinowski

 

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
jm372202@okwf.fuw.edu.pl
Student Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie I st.

Ania Nowicka

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
andzia_n@tlen.pl
Doktorantka na Wydziale Fizyki

Teodor Olejko

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
t.olejko@student.uw.edu.pl
Student MISMaP I st.

Wiktoria Rutkowska

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
wiktoria.rutkowska97@gmail.com
Studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Beata Jagoda Starek

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
bj.starek@gmail.com
Studentka Zastosowań Fizyki w Biologii i Medycynie I st.

Dominika Strzelecka

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
dominika3517@wp.pl
Doktorantka na Wydziale Fizyki

Sylwia Walczak

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
sylwalczak@gmail.com
Doktorantka na MISDoMP

Przemek Wanat

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
przemyslaw2x@gmail.com
Doktorant na Wydziale Fizyki

Zofia Warmińska

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
warminska.zosia@gmail.com
Doktorantka na MISDoMP

Marcin Warmiński

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
warminski.marcin@gmail.com
Doktorant na Wydziale Fizyki

Radosław Wójcik

Funkcja w kole:
E-mail:
Czym się zajmuje:

Członek
r.wojcik7@student.uw.edu.pl
Student MISMaP I st.

Członkowie honorowi

Joanna Kowalska
Anna Rydzik
Malwina Strenkowska 
Paweł Dąbrowski-Tumański
Kaja Fac-Dąbrowska
Sebastian Chmielnicki
Sylwia Szczepaniak
Marcin Ziemniak
Małgorzata Waszczuk (Żytek)
Monika Nowakowska
Katarzyna Wnęk
Krystian Ubych
Jakub Dąbrowski
Maciej Majewski
Paulina Wysmołek

Byli członkowie

 

  • Radosław Piwowarski
  • Aleksandra Pompa
  • Anna Dawid
  • Bartosz Greń
  • Radosław Kotuniak
  • Marek Warzecha
  • Piotr Zdybel
  • Piotr Byrski
  • Kuba Czarnecki
  • Agnieszka Osówniak
  • Paweł Senator
  • Monika Szewczyk
  • Paweł Włodarczyk
  • Ania Wypijewska

 

Comments are closed